فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی

فلزیاب چیست ؟ انواع آن کدام اند ؟

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی فلزیاب وسیله ای است که برای پیدا کردن اجسام گم شده یا دفن شده درون زمین استفاده می شود .دستگاه فلزیاب با داشتن سیستم هوشمند اشیای با ارزش را شناسایی می کند .

ما انواع فلزیاب ها را داریم که هر کدام قابلیت های خود را دارند . مانند فلزیاب تصویری، نقطه زن ، فلزیاب بوقی و…ما در این مقاله راجب چند نمونه از فلزیاب ها توضیح مختصر ارائه می دهیم .

فلزیاب تصویری :

فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته می شود که به جز پیدا کردن  فلزات توانایی اسکن و ارائه تصویر از عوامل زیر زمین را داشته باشد.که کی از پر کاربرد ترین  فلزیاب تصویری پانتر است . این دستگاه ها با استفاده از سنسور هایی که دارند زمین را اسکن کرده و اطلاعات را به صورت گراف های رنگی سه بعدی ذخیره می کنند .شما می توانید از آن  در زمان دیگر مورد برسی قرار دهید .

 

 

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی

 

فلزیاب نقطه زن :

فلزیاب های نقطه زن دسته ای از فلزیاب ها هستند که برای پیدا کردن محل دقیق اهداف به کار میروند. بعضی از نقطه زن های پیشرفته قادر به اسکن فلز مورد نظر و مشخص کردن عمق فلز و ابعاد آن نیز هستند.

این دسته از فلزیاب ها دارای اندازه و انواع مختلفی هستند. از فلزیاب دستی کوچک تا دستگاههای بزرگ و کامل که دارای قابلیت نقطه زنی هستند. فلزیاب مورگان 9000 یکی از پیشرفته ترین فلزیاب نقطه زن است .

فلزیاب شعاع زن :

این دستگاهها معمولا دارای یک جفت دسته آنتن بوده و خوراک خور میباشند. منظور از خوراک خور بودن این است که اگر برای مثال شما درون دستگاه طلا را قرار دهید. دستگاه به دنبال فرکانس های مشابه خوراک قرار داده شده میگردد و شما را به محل قرار گیری آنها هدایت میکند. کار با این فلزیاب ها به تجربه بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب ها نیاز داشته و کاوشگر نیز در عملکرد دستگاه تاثیر مستقیم دارد.

معرفی پیشرفته ترین فلزیاب

فلزیاب به دلیل قابلیت شناسایی فلزات مختلف در زیر زمین، جذابیت بسیاری برای مردم دارد.با استفاده از فلزیاب، افراد می‌توانند فلزات قیمتی مانند طلا، نقره، برنج و سایر فلزات را در زیر زمین پیدا کنند .

بهترین فلزیاب  قدرت کاوش در اعماق زیر زمین را تا شعاع ۵۰ متر بسته به نوع خاک و اندازه فلز دارد که ما را به هدف نزدیک تر می کند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


فلزیاب Fisher F19

فلزیاب Fisher F19

 فلزیاب SPECTRA V3i

 فلزیاب SPECTRA V3i

فلزیاب Tarsacci MDT 8000

فلزیاب Tarsacci MDT 8000

معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00