فلزیاب و طلایاب

فلزیاب و طلایاب

فلزیاب و طلایاب

طلایاب بر خلاف اسم خود به دستگاهی گفته میشود . که علاوه بر مشخص کردن فلز قادر است نوع فلز از بابت آهن و غیر آهن بودن را مشخص کند . به طور خیلی ساده دستگاه طلایاب برای پیدا کردن گنج ها و اشیای قدیمی استفاده می شود.در واقع بیشتر به دلیل اینکه از این دستگاه های برای پیدا کردن  طلا و یا  یافتن سکه های طلای مدفون شده در زمین استفاده میشوند به دستگاه طلایاب معروف شده اند .

فلزیاب طلا را می‌تواند تفکیک نماید . ولی اینکه فلزیاب مواد معدنی و منابع یا فلزات همگن یا هم مکان طلا را در صحنه کار تشخیص داده و تفکیک نماید . یا جداسازی دقیق نماید موضوع مهمی می‌باشد . که باید برای کاوش طلا یا تفکیک طلا از دیگر منابع یا فلزات یا فلزات پوسیده در رابطه با نحوه عملکرد فلزیاب در نظر گرفته شود.

 

فلزیاب و طلایاب09909061300-09100061388
فلزیاب و طلایاب فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 تفکیک فلزیاب

فلزیاب باید طلای جدید را تفکیک نماید تا بتواند طلا قدیمی را بهتر تشخیص دهد. زیرا طلا در طول زمان دچار تغییرات و پوسیدگی نمی‌شود تا شرایط مغناطیسی متفاوت را ایجاد نماید که توسط این دسته فلزیاب‌ها یا دستگاه‌های که با تغییر مغناطیس در فاز عمل می‌نماید. در عمق قابل تشخیص باشد.دوستان این مطلب درست نیست طلا بعد از گذشت پنجاه سال تحت میدان مغناطیسی زمین دارای میدان می‌شود . و این میدان توسط سیستم‌های مگنتومتر قابل شناسایی است و نویسنده این مطلب اطلاعات درستی ندارند . برای مثال شما وقتی وارد دستگاه ام آر آی بشی اگه زنجیر طلا داشته باشید با قدرت به دستگاه جذب میشه ؟!!! چرا مگر طلا دیامغناطیس نیست؟ چرا ولی تحت شرایط خاص مغناطیسی می‌شود و شش دهم میکرو تسلا مگنت می‌شود.

انواع تفکیک در دستگاه‌های گنج‌یاب

تفکیک آهن و غیر آهن

این نوع تفکیک بیش از ۳۰ سال است که در دستگاه‌های پالسی و VLF وجود دارد . و اولین بار توسط شرکت فیشر آمریکا ابداع شده است در این نوع تفکیک دستگاه قادر است . آهن را از بقیه فلزات جدا کند و قادر نیست که فلزاتی غیر مغناطیسی را از هم جدا کند . و همان‌طور که از اسم این تفکیک پیداست فلزات غیر آهنی شامل تمامی فلزات به غیر آهن می‌شود.

تفکیک با ارزش و بی‌ارزش

در این نوع تفکیک فلزاتی همچون طلا، نقره، مس، استیل و آلومینیوم جز گروه فلزات با ارزش و فلزاتی همچون آهن و چدن و مفرغ و برنز جزو گروه فلزات بی‌ارزش قرار می‌گیرند .

تفکیک JUST GOLD

این نوع تفکیک فلزیاب روش جدیدی است که از ۲ سال پیش در بعضی از دستگاه‌های پیشرفته گنج‌یاب به کار رفته است . در این نوع تفکیک دستگاه فقط فلز طلا را به عنوان با ارزش شناسایی می‌کند. و فلزاتی همچون مس، آلومینیوم، برنز و آهن و …. را به عنوان فلزات بی‌ارزش تشخیص می‌دهد. این نوع تفکیک جدیدترین نوع تفکیک است که اولین بار توسط شرکت Minelab استرالیا اختراع و ابداع شد.

در این نوع تفکیک کاهش عمق دستگاه فلزیاب برخلاف تفکیک فلزات آهن و غیر آهن کمتر بوده و حدود ۲۰–۳۰ درصد است. این نوع تفکیک فلزات در فلزیاب‌ها روشی جدید می‌باشد . که در برخی از دستگاه‌های پیشرفته طلایاب و فلزیاب از حدود ۲ سال پیش تعبیه‌شده است. این نوع تفکیک فلزات در فلزیاب‌ها فلز طلا را به‌عنوان فلز باارزش شناسایی کرده و دیگر فلزات ازجمله مس، آلومینیوم، برنز، آهن و غیره را به‌عنوان فلزات بی‌ارزش تلقی می‌کند.

 

فلزیاب و طلایاب09909061300-09100061388
فلزیاب و طلایاب فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

 

عمق زنی گنجیاب به چه صورت است 

فلزیاب عمق دقیق گنج طلا را نمی‌تواند مشخص نماید و این مربوط به عمر طلا یا گنج طلا در زیر زمین در مدت زمان زیاد می‌باشد .و تابش طلا به اطراف خود می‌تواند شعاع انرژی و امواج الکترومغناطیس را ایجاد نموده . که مقاومت اطراف خود را تغییر داده و این وضعیت در سطح بالا یا اطراف طلا قدیمی یا گنج قدیمی می‌تواند . باعث خطای فلزیاب تصویری یا فلزیاب آنتنی یا فلزیاب سنسوری یا هر نوع فلزیاب در تشخیص عمق طلا یا گنج طلا یا نقطه زنی در عمق زیاد به‌خصوص با ابعاد بزرگ گردد . در رابطه با گنج یا فلز قدیمی در عمق زیاد با هر نوع فلزیاب ساخت هر کجا دنیا که باشد نمی‌توان عمق دقیق طلا قدیمی یا گنج را مشخص نمود

 

فلزیاب و طلایاب09909061300-09100061388
فلزیاب و طلایاب فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

نوسان صدا ها در فلزیابی

فلزیاب صدا زمینه در صورت برخورد با طلا یا فلزات تغییر نوسان صدا را در صدایی یکسره خود داشته که این نوسان صدا در صدا زمینه برای هر نوع فلز یا طلا متفاوت است . و برای فلزات یا طلا قدیمی تغییر نوسان صدای بیشتری نسبت به فلزات یا طلا جدید دارد . زیرا این تغییر صدا نوسان صدا از تغییر فرکانس طلا یا انواع فلزات می‌باشد . فلزات قدیمی یا طلا قدیمی در اثر قرار گرفتن در یک محدوده در طول زمان دارای انرژی بالاتری در بازتاب فرکانس نسبت به طلا جدید یا فلز جدید را دارا می‌باشد . و همین موضوع موجب واکنش نوسان صدا با وضوح بالاتر برای طلا قدیمی یا فلز قدیمی که از مکان اولیه خود جابجا نشده است . را فلزیاب فرکانسی با عدد (VDI) و ابعاد هدف (IND SIZE) دارا می‌باشد.

 

فلزیاب و طلایاب09909061300-09100061388
فلزیاب و طلایاب فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

خرید فلزیاب از شرکت آسیا مدرن

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب و طلایاب حتما این به این نکته توجه کنید، که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید، دارای خدمات پس از فروش باشد. تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه مورد نظر خود را ارتقا دهید.

پس از انتخاب دستگاه مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد. برای خرید فلزیاب و نیز همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب Tesoro Tejon

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00