فلزیاب قلمی ترکیه ایی

فلزیاب قلمی ترکیه ایی

فلزیاب قلمی ترکیه ایی

پین پوینتر پالس دایو اصل نوکتا یکی از فلزیاب قلمی ترکیه ایی است، این فلزیاب دستی یکی از محبوب ترین فلزیاب های جهان است. که با توجه به جمع و جور بودن آن و همچنین سبک بودن و قیمت مناسب خیلی از کاوشگران به این سیستم علاقه ای ویژه ای دارند.

قیمت دستگاه فلزیاب نوکتا ترکیه

مشتری ها و افرادی که می خواهند این سیستم را به صورت اورجینال و اصل خریداری کنند، حتما برای اطلاع از قیمت این سیستم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت پین پوینتر پالس دایو اورجینال نوکتا با توجه به نوسان ارز به صورت درهم و دلاری است . که برای خرید پین پوینتر ترکیه ای بی نظیر و قیمت عالی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

فلزیاب قلمی ترکیه ایی09909061300-09100061388
فلزیاب قلمی ترکیه ایی فروش فلزیاب درشهر فلزیاب 09909061300

 

معرفی فلزیاب پالس دایو اورجینال شرکت نوکتا ترکیه

پین پوینتر پالس دایو شرکت نوکتا یکی از برند های معروف جهان است، که توسط شرکت نوکتا ماکرو ترکیه تولید می شود. این سیستم با استفاده از قدرت و حساسیت بالا نسبت به انواع فلزات قادر است، که تمامی فلزات گرانبها و با ارزش را در فاصله کم شناسایی کند.

پالس دایو شرکت نوکتا برای تمامی کاوشگران و حفاران توصیه می شود، چون این سیستم به صورت قلمی است و بسیار جمع و جور و کوچک است. در مکان و محیط هایی که امکان حفاری کم است، به راحتی می توانید با این فلزیاب ضد آب فلزات پنهان شده درون زمین را یافت کنید.

کاوشگرانی که با سیستم های پالسی و فلزیاب وی ال اف کار می کنند، با توجه به اینکه لوپ و کویل های آن بزرگ است و در مکان های کوچک بالانس نمی شود. یا اینکه احتمال دارد به لوپ سیستم آسیب برسد، پیشنهاد می شود که پالس دایو اورجینال شرکت نوکتا ترکیه را تهیه کنند.

 

فلزیاب قلمی ترکیه ایی09909061300-09100061388
فلزیاب قلمی ترکیه ایی فروش فلزیاب درشهر فلزیاب 09909061300

 

ویژگی های فلزیاب پین پوینتر پالس دایو نوکتا

ضد آب بودن فلزیاب پالس دایو شرکت نوکتا ترکیه یکی از عوامل بسیار مهمی است، که کاوشگران در زیر آب و در عمق های بسیار زیاد می توانند استفاده کنند بدون اینکه کارآیی و عملکرد پین پوینتر پایین بیاد.

خاصیت بسیار عالی این فلزیاب قلمی پالس دایو این است، که در چاه و یا دیوار و بین سنگ ها و در مکان هایی که امکان ورود سخت است می توانید سرعت عملیات حفاری را بالا برد. پالس دایو در زمان حفاری که سکه و اشیاء گرانبها با رنگ خاک محو شده است، به سادگی می توانید با این وسیله اشیاء باارزش را پیدا کرد.

این پین پوینتر نوکتا دارای 3 حالت در موقه شناسایی اجسام را دارد و می توانید فقط صدا را انتخاب کنید. یا اینکه فقط لرزش را انتخاب کنید، یا اینکه هر دو خاصیت لرزش و صدا را همزمان داشته باشید، که این با توجه با نیاز کاوشگر می تواند تنظیم کند.

 

اجزاء پین پوینتر پالس دایو شرکت نوکتا

پین پوینتر پالس دایو شرکت نوکتای ترکیه در 2 رنگ زرد و همچنین مشکلی روانه بازار می شود. این سیستم مورد مشابه چینی هم دارد، که حتما کاوشگران در خرید آن باید توجه ویژه بکنند. که معمولا مورد چینی آن قیمتش پایین تر است و از لحاظ ظاهری کاملا شبیه است، ولی از لحاظ حساسیت به نسبت محصول نوکتا دارای قدرت کمتری است.

پین پوینتر پالس دایو شرکت نوکتا ترکیه به 2 صورت اسکوبا و قلمی است. یعنی پالس دایو را می توانیم هم به عنوان لوپ دایره ای که به صورت اسکوبا نام دارد استفاد کنیم هم اینکه به صورت قلمی که این بستگی به شرایط دارد می توانید آن را تعویض کنید.

فلزیاب پین پوینتر پالس دایو اصل نوکتا یکی از فلزیاب دستی کوچک محبوب در دنیا است. که به راحتی افراد می توانند جاهای مختلف ازش استفاده کنند. پالس دایو نوکتا ترکیه جزوه فلزیاب هایی است. که تمامی اشیاء با ارزش مانند طلا، نقره و اشیاء باستانی را به راحتی می تواند کاوش کند.

 

فلزیاب قلمی ترکیه ایی09909061300-09100061388
فلزیاب قلمی ترکیه ایی فروش فلزیاب درشهر فلزیاب 09909061300

 

عمق زنی فلزیاب پالس دایو نوکتا

پین پوینتر پالس دایو قادر است هر فلزی مانند طلا، نقره، انواع جواهرات و فلزات با ارزش دیگر را شناسایی کند. عمق زنی فلزیاب پین پوینتر پالس دایو نوکتا ترکیه به عوامل محیطی مانند حجم طلا و خاک بستگی دارد . و می تواند حداکثر تا عمق 50 سانتی متر را برای کاوشگران شناسایی کند.

افرادی که همراه با سیستم های پالسی و وی ال اف از این سیستم استفاده می کنند، کار ساده تری دارند. ولی افرادی که فلزیابی ندارند پیشنهاد می شود، از طریق همین سایت با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهترین سیستم و فلزیاب را با قیمت مناسب به صورت اورجینال خریداری کنید.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب Tesoro Tejon

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00
تماس با ما