ردیاب اسپارک

ردیاب اسپارک

دستگاه ردیاب آنتنی اسپارک برای ردیابی فلزات با ارزش مانند طلا و نقره و مفرغ و فضای خالی مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب آنتنی اسپارک بر اساس تکنولوژی LDS عمل می نماید. تکنولوژی ال دی اس بر مبنای سنس و دریافت سیگنال های فلزات متفاوت عمل می نماید. این ردیاب می تواند به صورت 360 درجه عمل می‌نماید.

 

ردیاب اسپارک
ردیاب اسپارک

امکانات ویژه ردیاب آنتنی Spark عبارت اند از :

  • ردیاب آنتنی اسپارک را در هر شرایطی میتوان مورد استفاده قرار داد
  • دارای وزن کم و عملکرد بالایی در شناسایی اهداف مورد نظر با دقت بالایی است
  • میزان عمق نفوذ این ردیاب در خاک قابل تنظیم است
  • حداکثر عمق نفوذ این ردیاب در خاک 10 متر مفید است
  • میزان برد یا شعاع ردیاب اسپارک 200 متر مفید است
  • میزان برد یا شعاع قابل تنظیم است
  • دارای کارایی ساده و به تجربه و تخصص زیادی نیاز ندارد
  • در زمان سنس هدف به صورت سیگنال های صوتی وجود فلز را تشخیص میدهد

بهترین ردیاب های دنیا

ردیاب نویگیتور :

این ردیاب نویگیتور نتیجه سالها آزمایش ، تحقیق و توسعه ، این محصول را به یکی از برترین سیستم های LRL در سراسر جهان تبدیل کرده است. تمام ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه برای رضایت هر چه بیشتر کاوشگران طراحی و تعبیه شده است. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای ، این سیستم برای شما مناسب خواهد بود. از راه اندازی آسان تا کشف هدفتان این فلزیاب یک انتخاب ایداه ال برای شماست.

ردیاب تریژور تریال بلیزر :

فلزیاب Treasure Trailblazer یکی از پیشرفته ترین و بهترین فلزیاب ها در عین سادگی است. با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در فلزیاب تریژر تریل بلیزر میتوان برای یافتن اشیا و اهداف کاوش های حرفه ای انجام داد. این دستگاه ساخت شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو است.

ردیاب گراویتاتور محصول شرکت الکترواسکوپز آمریکا :

دستگاه ردیاب امریکایی گراویتاتور دارای بیشترین حساسیت به طلا و نقره می باشد که موجب شده است این دو فلز را از شعاع های زیادی نمایان سازد و به محض وجود این دو فلز ان ها را مشخص سازد .

ردیاب ری فایندر :

از ردیاب ری فایندر یونان یکی از اسکنرهای قوی در بازار است که در هنگام کاوش بدون هیچ محدودیتی نسبت به زمین و خاک منطقه هدف های مختلف را شناسایی و تشخیص می دهند ردیاب طلا در زمین های مختلف نظیر : زمین های طبیعی، خاک های خیس و دارای رطوبت، خاک های سست، شوره زارها،زمین های سخت با استفاده از فرکانس ها قوی و ساختار پیچیده ای که ساخته شده است. که به راحتی در خاک نفوذ کرده و سیگنال های مفید را دریافت کرده و در کمترین زمان ممکن کاربر را از وجود گنج با خبر ساخته تا بتواند بهترین نتیجه حاصله را از آن دریافت نمائید.

 

ردیاب اسپارک
ردیاب اسپارک

قیمت ردیاب اسپارک

از مزایایی ردیاب آنتنی اسپارک سادگی و نداشتن تخصص و تجربه در استفاده از آن است. این ردیاب را میتوان به راحتی حمل کرد و در هر مکانی مورد استفاده قرار داد. در زمین های با درصد بالایی از مواد معدنی و کانی ها به راحتی میتوان از ردیاب اسپارک استفاده نمود. اندازه و حجم فلز و هم چنین نوع آن می تواند در میزان شعاع و برد ردیاب و عمق هدف تاثیر مثبت و منفی داشته باشد. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت ردیاب اسپارک با شرکت آسیامدرن در ارتباط باشید. شرکت آسیامدرن با 20 سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش طلایاب با در تهران مستقر هستند. برای خرید گنج یاب جهت مشاوره با مشاوران مجرب شرکت آسیامدرن در تماس باشید.

 

فلزیاب Tesoro Tejon

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00