دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer

دستگاه فلزیاب Nokta Multi Kruzer نقطه زن حرفه ای یک فلزیاب چند فرکانسی (VLF) است که توسط شرکت نوکتا ماکرو ترکیه ساخته می شود. این دستگاه نقطه زن ترکیه ای دارای سه فرکانس کاری 5، 14 و 19 کیلوهرتز است که آن را برای اسکن و کاوش در انواع مختلف زمین و خاک برای کشف فلزات زیر زمین مناسب می کند.

دستگاه‌های فلزیاب یکی از ابزارهای مهم در کشف و تشخیص اشیای فلزی در زمین‌های مختلف و مناطق باستانی، معدنی، ساحلی و … می باشد.  مولتی کروزر نوکتا از جمله دستگاه‌های پرکاربرد و موفق در زمینه گنج یابی و دفینه یابی است که توسط شرکت Nokta Makro به بازار جهانی عرضه شده است.

 

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer09909061300-09100061388
دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

یک فلزیاب حرفه‌ ای و طلایاب نقطه زن با قابلیت‌های متعدد است که برای تشخیص انواع مختلف فلزات زیر زمین همچون آهن، طلا، مفرغ، نقره و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در کشور ترکیه و توسط کمپانی نوکتا تولید می شود که یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید دستگاه‌های فلزیاب در جهان می باشد. از ویژگی‌های برجسته این دستگاه می‌توان به ساختار مقاوم در برابر آب و گرد و غبار، دقت بالا در تشخیص انواع فلزات زیر زمین، و قابلیت تنظیمات گسترده اشاره کرد.

 

ویژگی های دستگاه فلزیاب مولتی کروزر

به صورت کلی هر دستگاه مزایا و ویژگی های خاصی دارد که سبب تمایز آن با سایر دستگاه های می شود. همین ویژگی ها می باشند که جزو اولویت ها برای بسیاری از کاوشگران و جویندگان گنج در انتخاب انواع دستگاه فلزیاب نقطه زن محسوب می شود.

 • دارای سه فرکانس کاری 5، 14 و 19 کیلوهرتز
 • قابلیت کار در عمق تا 5 متر زیر آب
 • وزن سبک 1.4 کیلوگرم
 • صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه
 • دارای هدفون بی سیم
 • قابلیت تنظیم دستی و خودکار بالانس زمین
 • 6 حالت جستجو برای کاربردهای مختلف
 • دارای نشانگر کانی سازی مغناطیسی
 • و بسیاری موارد دیگر

 

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer09909061300-09100061388
دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

 

مشخصات فنی فلزیاب نقطه زن مولتی کروزر

بخش ویژگی ها به صورت کلی نشانه های مربوط به مشخصات دستگاه را بیان کرده است. با این وجود به صورت مجزا در رابطه با مشخصات فنی و برخی گزینه های موجود در این دستگاه می توانید جزئیات زیر را بررسی کنید. بر اساس مشخصات فنی شما می توانید به راحتی اقدام به بررسی و مقایسه این دستگاه با سایر دستگاه و طلایاب های نقطه زن در دنیا کنید، همچنین این گزینه ها به عنوان مزایا و معایب نیز محسوب می شود و شما می توانید این مورد را نیز در مقایسه دستگاه ها بررسی کنید.

 • فرکانس کاری: دارای سه حالت کلی 5، 14 و 19 کیلوهرتز
 • عمق کاوش: تا 5 متر زیر آب
 • وزن دستگاه: 1.4 کیلوگرم
 • صفحه نمایش: LCD با نور پس زمینه
 • هدفون: دارای هدفون بی سیم
 • حالت های جستجو: دارای 6 حالت
 • نشانگر کانی سازی مغناطیسی: دارد

 

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer09909061300-09100061388
دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

عملکرد دستگاه Nokta Multi Kruzer

فلزیاب و طلایاب Multi Kruzer نقطه زن نوکتا یک دستگاه فلزیاب چند منظوره و فوق حرفه ای است که برای اسکن زیر زمین در مناطق مختلف می باشد. همانطور که بالاتر هم اشاره شد این دستگاه دارای سه حالت فرکانس مختلف می باشد که سبب عملکرد بهتر آن در زمین های مختلف باستانی و معدنی می شود. همچنین لازم است بدانید که این فلزیاب بوقی نقطه زن دارای عمق کاوش و اسکن بسیار مناسبی است و می تواند فلزات زیر زمین را تا عمق 5 متر زیر آب تشخیص دهد. به صورت کلی می توان برای عملکرد  موارد زیر را در نظر گرفت.

 1. تفکیک فلزات زیر زمین: یکی از قابلیت‌های اصلی دستگاه Multi Kruzer شرکت نوکتا ماکرو ترکیه، تفکیک فلزات مختلف از یکدیگر است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای به نام “Multi-Frequency” قادر به تشخیص فلزات آهنی و غیرآهنی با دقت بسیار بالا است. این ویژگی به جستجوگران گنج این امکان را می‌دهد تا انواع مختلفی از فلزات زیر زمین مانند سکه‌ها، جواهرات، طلاهای قدیمی، گنج و دفینه، مفرغ و نفره را تشخیص دهند.
 2. عمق تشخیص بالا: نقطه زن Multi Kruzer یک گنج یاب و دفینه یاب با قابلیت تشخیص اشیا در عمق‌های مختلف را داراست. این دستگاه می‌تواند به طور دقیق فلزات زیر زمین را که در عمق بالا یا پایین تر از سطح زمین قرار دارند، تشخیص دهد. این ویژگی به اپراتور این امکان را می‌دهد تا حتی فلزاتی که به طور عمیق در زمین مخفی شده‌اند را پیدا کنند.
 3. ضد آب بودن و عملکرد در آب: یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد طلایاب نقطه زن Makro Multi Kruzer، مقاومت آن در برابر آب است. این دستگاه می‌تواند در شرایط بارانی یا در کنار سواحل و دریا بدون مشکل کار کند. این ویژگی آن را به ابزاری مناسب برای کشف گنج و دفینه در مناطق ساحلی تبدیل کرده است.

 

دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer09909061300-09100061388
دستگاه فلزیاب نقطه زن Nokta Multi Kruzer فروش فلزیاب در شهر فلزیاب09909061300-

 

کاربردهای فلزیاب نقطه زن Multi Kruzer ترکیه

هر کاوشگری این روزها به خوبی میدانید که بسیاری از دستگاه ها با هدف خاصی تولید می شوند. یعنی هر کدام برای کار خاصی ساخته شده اند. از این رو لازم است هر کسی دستگاه مد نظر خود را بررسی نیاز خود انتخاب کند. در این بخش از بررسی دستگاه شرکت نوکتا ماکرو قصد داریم تا به بررسی جزئیات لازم درباره کاربردهای مولتی کروزر بپردازیم.

1. مناسب برای پیدا کردن گنج و دفینه

فلزیاب مولتی کروزر گنج یاب و دفینه یاب حرفه ای است که برای کشف فلزات مختلف همچون طلا، نقره، مفرغ، آهن و … بسیار مناسب می باشد. از این رو لازم است بدانید که به عنوان یکی از دستگاه‌های معتبر در زمینه کشف گنجینه‌های باستانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به کشف سکه‌ها، جواهرات، و سایر اشیای ارزشمند کمک می‌کند.

2. جستجوی آثار باستانی

با توجه به دقت بالا و توانایی تفکیک فلزات زیر زمین، طلایاب نقطه زن مولتی کروزر یکی از بهترین ها برای جستجوی آثار باستانی و شواهد تاریخی در مناطق باستانی محسوب می شود که باستان شناسان زیادی از آن برای کارهای کاوش و اسکن در مناطق مختلف استفاده می کنند.

3. استفاده در کشاورزی

یکی از کاربردهای جالب دیگر این دستگاه در زمینه کشاورزی می باشد. به عنوان یک ابزار برای یافتن اشیا در زیر زمین های کشاورزی و بررسی موانع خاص در زیر زمین از این دستگاه استفاده می شود.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب Tesoro Tejon

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00