بهترین دستگاه گنج یاب تصویری جهان

بهترین دستگاه گنج یاب تصویری جهان

پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری جهان

بهترین دستگاه گنج یاب تصویری جهان . اگر به شما بگویند که بهترین خودرو کدام است؟ برای پاسخ به این سوال لازم است برخی شرایط را در نظربگیرید. همچنین لازم است فاکتورهایی را مانند قیمت،امکانات و قابلیت ها، قطعات به کاررفته، سال ساخت را مد نظر گرفت. در انتخاب دستگاه نیز چنین مسئله ای که باید ابتدا از شرایط آگاه شویم وجود دارد. زمانی که شما به دنبال دستگاهی میباشید، باید به این توجه داشته باشید که خواسته شما از دستگاه چیست؟. دستگاه هایی که برای گنج یابی از آنها استفاده میشود، با دستگاه های صنعتی بسیار متفاوت هستند.

هردستگاه با توجه به شرایط خود دارای قیمت متفاوتی مباشد. دلیل تفاوت قیمت در دستگاه ها به شرایط تست و سیستمی که برروی دستگاه قابل نصب است بستگی دارد. به طور مثال نمیتوان فلزیاب های پالسی را با فلزیاب های دارای سیستم VLF مقایسه کرد. برای دریافت اطلاعات باید دستگاه ها را با فلزیاب های هم رده مقایسه و قیاس کنید.

 

 

دستگاه فلزیاب  (لکه رنگ)

فلزیاب ها با لکه رنگ های متفاوتی که نشان میدهند، وضعیت هدف را اسکن میکنند.

رنگ پس زمینه در فلزیاب های تصویری به صورت لکه رنگ میباشد. از تفاوت هایی که در وضعیت صحنه کار وجود دارد، شرایط تشخیص طلا یا فلزات با لکه‌رنگ‌های متفاوت مربوط به فلزیاب تصویری فرکانسی با تفکیک عدد (VDI) در ادیت (EDIT) و ترشهولد (THRESHOLD) سطح و حجم می‌باشد. که این اجازه را به وضعیت مدار فلزیاب فرکانسی می‌دهد که بتواند انواع امواج الکترو‌مغناطیس را از دیگر منابع طبق انرژی فرکانس طلا یا فلز تعیین شده جداگانه تشخیص داده و مشخص نماید و به همین دلیل در این‌گونه فلزیاب تصویری لکه‌رنگ‌ها می‌تواند برای یک فلز یا طلا متفاوت باشد، چون خود را با شرایط صحنه کار و وضعیت هدف یا طلا سازگار نموده تا طلا یا هدف مورد نظر را در دید خود قرار داده و این اثر تغییر یا تفاوت رنگ لکه‌رنگ بیشتر برای این پدید می‌آید.

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

این نوع فلزیاب تصویری فرکانسی عوامل ایجاد کننده اثر منابع و مواد‌معدنی یا ذرات مزاحم را در تفکیک از دید فلزیاب تصویری حرفه ای فرکانسی خارج نموده و انرژی فرکانس طلا یا فلز را تشخیص داده و هدف یا طلا را بصورت لکه‌رنگ منظم به‌خصوص در صحنه کار اصلی مشخص می‌نماید.

 

 

 

locators-x6

 

 

فلزیاب تصویری برای کاوش

برخی از افراد گمان میکنند که این نوع فلزیاب هارا وقتی برروی زمین قرار میدهیم، فلزیاب شروع به نشان دادن تصویر هدف میکند! اما جالب است بدانید چنین دستگاهی که هدف را عینن نشان بدهد تا به حال ساخته نشده و وجود ندارد.

دلیل اینکه این دستگاه وجود ندارد این است که در این مورد، باید دستگاه به دور هدف بچرخد تا تصویر واضحی را نشان دهد. اما دستگاه های فلزیاب و گنجیاب سیگنال یک بعدی را ارسال میکنند و اطلاعاتی را به دست می آورند.

فلزیاب های تصویری نیز سیگنال هارا از بالای خاک میفرستند و ما میتوانیم به یک بعد از تصویر دسترسی داشته باشیم و به اصطلاح فلزیاب های تصویری به سنسورهای سه بعدی معروف هستند.

 

بهترین فلزیاب تصویری کدام است؟

فلزیاب دیپ هانترپرو: این فلزیاب قادر است اطلاعات به دست آمده را به صورت تصویر سه بعدی نمایش بدهد. همچنین توانایی تشخیص فلزات آهن و غیر آهن را دارد. یکی دیگر از ویژگی های دستگاه دیپ هانتر قادر است غارها،تونل ها، و قبرها را نیز اسکن و نشان دهد. فلزیاب تصوری دیپ هانتر به علت قابلیت هایی که دارد، یکی از پرفروش ترین دستگاه های موجود در شرکت زرشناسان میباشد. برای اطلاع از تست و قیمت فلزیاب دیپ هانتر بهتر است به صفحه ما مراجعه کنید.

 

ویژگی های فلزیاب های تصویری

اکنون میخواهیم به ویژگی های مشترک فلزیاب های تصویری بیشتر بپردازیم؛

یکی از ویژگی هایی که هردستگاه فلزیاب تصویری باید داشته باشد، سنسور قوی است. زمانی که یک فلزیاب دارای سنسور قوی باشد، به راحتی قادر به تشخیص فلزات میباشد. همچنین اپراتور نقش مهمی در کاوش دارد. سعی کنید آموزش های لازم را در رابطه با کار این نوع فلزیاب های تصویری را به خوبی آموزش ببینید تا به راحتی کاوش کنید.

 

 

 قیمت فلزیاب های تصویری

قیمت دستگاه های فلزیاب تصویری با توجه به تغییر نرخ ارزها و همچنین کاربرد آنها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت زرشناسان است که دارای 25 سال سابقه فروش  میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره  کرد. برای اطلاع از قیمت این  فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09100061388-09909061300

توصیه ما به شما کاربران گرامی این است که حتما از شرکت های معتبر دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمائید.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب Tesoro Tejon

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با 09100061388 ، 09909061300  ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


فلزیاب Fisher F19

فلزیاب Fisher F19

 فلزیاب SPECTRA V3i

 فلزیاب SPECTRA V3i

فلزیاب Tarsacci MDT 8000

فلزیاب Tarsacci MDT 8000

معرفی بهترین فلزیاب ها


ردیاب X1 RADAR
قیمت ردیاب LRL 1000
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکن z16 v200
جت اسکن z100

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 14:00